35$

Fethiye Scuba Diving

Turlar

AIRBORNE Fethiye scuba diving ile tatilinizi Akdenizin o masmavi cennet koylarında Adrenaline dolu bir serüven ile geçirmeye ne dersiniz? Fethiye merkeze yakın Akvaryum Koyunda ister 5 yıldız deneyimli Dalgıç olun ister Dalış hakkında bir şey bilmeyin bu cennet gibi koyda ellerinizle balıkları beslerken ayrıca göreceğiniz doğal deniz yaşamını gördünüz de ,gördükleriniz karşısında hayran kalacaksınız. Dalış yapmanız için her hangi bir tecrübeye hatta çok iyi yüzücü olmanıza gerek yok. Dalış için tüm ekipman ve teçhizatları temin ediyoruz. Ayrıca Dalış teknemizde sürprizler sizi bekliyor olacak.

- +

Description

Dalış saatleri ve ulaşım

Fethiye çevresi (Ölüdeniz,Çalış,Karagözler) nerede oturursanız oturun, hangi Otelde kalıyorsanız kalın, servislerimiz sizi Dalış noktasına transferiniz için bulunduğunuz yerden tam saatinde alacak, Tekneye vardığınızda Profesyonel Dalış Hocalarımız ile tanıştıktan sonra Dalış yapacağımız lokasyona hareket edeceğiz. Kalkış saatlerimiz sabah 08:00 ile 09:30 arasındadır. . Ancak kaldığınız lokasyona bağlı olarak bu süre de değişiklik olabilir,Böyle durumda firmamız sizinle iletişime geçecektir.Dönüşünüzde ise yine servislerimiz otelinize veya evinize bırakacaktır.

Kimler Tura Katılamaz ?

1-14 yaş altı- 58 yaş üstü
2-Hamile veya Rahatsızlığı olanlar
3-Fiziksel engeli olanlar
4-Aşırı su Fobisi veya pisiklojik ölçüde Panik kişiler

Alınma Noktaları

ölüdeniz:08:00, Hisarönu:08:20, Ovacık:08:30, Fethiye:09:00, Liberty Hotels Lykia : 07:50, Majesty Tuana Club Otel: 08:30, 09.00 Karagözler

Limandan ayrılış 09.30

Limana varış   17.30

Dahil Olanlar

  • Transferiniz
  • Teorik Eğitim
  • Hoca ile Dalış
  • Öğle Yemeği : Tavuk,Makarna,Salata
  • İçecekler

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fethiye Scuba Diving”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.