Dalyan Turu

 180,00

Bölgemizin en popular turlarından biri olan özgü sığla ormanları ve kıyı manzarasında klimalı araçlarımızla kısa bir yolculuktan sonra Dalyan kasabasına inip sevimli nehire teknelerine biniyoruz. Doğa ile iç içe olan tekne gezimizde isteğe bağlı olarak yöremize özgü mavi yengeç yiyebilir. Kanallar boyunca yapacağınız tekne gezintisi size ve sevdiklerinize eşsiz bir gün yaşatacak. Doğal Sultaniye Kaplıcalarında vucudunuzu arındıran çamur banyosu ve kükürtlü havuzu ziyaretten sonra nehir kıyısındaki resaurantımıza gelip açık büfe öğle yemeği yiyoruz. Dönüşte Kaunos Kral mezarlarının önünden geçerek, Caretta Kapalumbağasının yuvası olan iztuzu sahiline doğru deltada muhteşem bir yolculuğa başlıyoruz.

Açıklama

Yaklaşan tatilinizde Fethiye / Ölüdeniz’de neler yapabileceğinizi mi arıyorsunuz? Daha sonra bölgede bulabileceğiniz ışıltılı sularda değişmeyi düşünebilirsiniz. Dalyan turu size bu büyüleyici deneyimi sunabilecek. Bu nedenle, yapmanız gereken tek şey, tura katılmak ve harcadığınız zamanın tadını çıkarmak.

Dalyan Nehri, bölgeyi ziyaret eden turistlere en doğal manzaraları sunuyor. Bu nedenle, Daylan turuna katılabilir ve tüm bu güzel manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Tekne gezisi size öğle yemeği de sağlayabilir. Bu nedenle, günün hiçbir yerinde bir hayal kırıklığı hissetmeden tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Dalyan Turu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.