30$

Fethiye Saklıkent Jeep Safari

Turlar

Fethiye jeep safari etkinliklerimizde siz değerli müşterilerimize oldukça kapsamlı bir hizmeti oldukça uygun fiyatlara sunuyoruz. Yeri gelecek çocuk olacak yeri gelecek çamur banyosunda kalıcı güzelliği yakalayacaksınız. Turumuzda sizlere kaliteli hizmet olanakları sunabilmek için firma olarak her türlü ayrıntıyı düşünmekteyiz. Böylesi güzel bir jeep safari etkinliğinde geçireceğiniz zaman size çok şey katacak.

- +

Description

Fethiye Jeep Safari

Yolculuğumuz sizlerin otellerinizden oldukça lüks araçlarla buluşma noktasına götürülmek üzere alınmanızla başlıyor. Bu servis hizmeti ham olarak ödediğiniz ücrete dâhil olmakla birlikte oldukça konforlu bir seyahat imkânını da lüks araçlarımızla beraberinde getirmektedir. Bu aşamadan sonra Safari güzergâhına gelecek orada ise aileniz veya arkadaş grubunuz varsa bu unsurlar düşünülerek jeep dağıtımına katılacaksınız. Dağıtım gerçekleştikten hemen sonra başlayan eğlence sizi gün bitene kadar hiç bırakmayacak. Yolumuz üzerinde bazı köylerin merkezlerine düşen güzergâhımız dolayısıyla köylerde yer alan eşsiz tatlı insanlarla kalıcı bir diyalog kurma eğlencesine katılabilir köylerden geçerken çocuklarla su savaşı yaparak bu eğlencelerine ortak olabilirsiniz. Fethiye safari etkinliklerinde 4 adet muhteşem durağı ziyaret etmekteyiz. Bu duraklarda olan ve yolculuk esnasında olan su temasından dolayı teknolojik aletlerinizi araç şoförüne teslim edebilir gereken mola dilimlerinde tekrara alabilirsiniz. Bunun yanında yine su teması ve çamur banyosundan dolayı yanınızda yedek kıyafet ve mümkünse ayakkabı yerine sandalet bulundurmanızı öneriyoruz. Hemen nelere gidip ne göreceğimizi anlatmaya başlayalım

Tlos Antik Şehri

Gizli şelale gibi muhteşem bir doğa harikasını izleme şansını bu tarih durağımızda bulacaksınız. Tarihi olarak en yakın tarihsel oluşumun MÖ 4. Ve 5. Yüzyılda yapıldığı bilinen adeta bir tarih cennetidir. İçerisinde Osmanlı da bulunan 4 büyük imparatorluğa üs görevi yapan bu antik şehirde çok güzel tarihi eserler göreceksiniz.

Yaka Park

Fethiye jeep safari etkinliklerinde oldukça eğlenceli vakitler geçireceğiniz bir başka durak ise Yaka park durağımızdır. Bu durakta günün yorgunluğunun bir kısmını atabilmeniz için sizlere eşsiz dinlenme alanlarımızda hizmet veriyoruz.

Saklıkent Kanyonu

Üçüncü Durak SAKLIKENT:Saklıkent’de Serin Suların Kenarında 10 Çeşit Soğuk Meze Ve Ana Menü Olarak Tavuk & Balık Vejeteryanlar İçin Omlet Veya Saç Böreği & Cips İkramı Yapılmaktadır. Yemekten Sonra 45 Dakika Sürecek Avrupa’nın İkinci Büyük Kanyonu Olan Saklıkent Kanyonunu Geziyoruz Kanyon Gezisinden Sonra Eğer İsterisek Saklıkentdeki Seyehat Acentasının Düzenlemiş Olduğu Aktivite Olan Küçük Lastik Botlarla Düzenlenmekte Olan Ringo Rafting Yapabilir. Ortalama 60 Metre Yükseklikten Gerçekleştirilen Bungee Jumping Yapabilir Ve Saklıkentde Nehirin Üzerinden 3 Parkurdan Oluşan Zipp Lane Yapabilirsiniz. Saklıkente Giriş Saatimiz:12:00 Olup Ayrılışımız Ortalama 14:30’dur

Karaçay Ve Çamur Banyosu

Firmamız tarafından sezonun öncesinde periyodik olarak temizlenen ve tıbbi olarak kanıtlanmış zararı bulunmayan çamur havuzlarında bu durağımızda eğlenecek, kokusu ve izi olmayan doğal çamurda cildinize sonunda istediği tazeliği verebileceksiniz. Turumuzun son durağıdır.

Land Rover Jeep Safari Etkinliğinde 5. Durağımız XHANTHOS: Xhanthos Likyalıların Başkenti Olup Ayrıca En Büyük Kentidir Xhanthos’da Yol Üzerinde Kısa Bir Fotoğraf Veriyoruz.

etkinliğinde son ve altıncı Durak Olan PATARA PLAJI: Türkiyenin En Uzun 2. Kumsalı Olan Patara Plaji Aynı Zamanda Karetta Karettaların Yumurta Bıraktığı Plajlardan Biridir. Patara Plajıda Yaklasık 60-90 Dakıka Arası Yüzme Ve Dinlenme Molası Veriyoruz.

Patara Plajındaki Moladan Sonra 60 Dakikalık Dönüş Yolculuğumuzdan Sonra Sizleri Tekrar Konaklama Yerlerinize Saat 18:30 19:00 Gibi Güvenli Bir Şekilde Geriye Bırakıyoruz.

Kimler Tura Katılamaz ?

herkes katılabilir

Alınma Noktaları

Fethiye için 08:30, Ölüdeniz için 08:00, Hisarönü için 08:30,Ovacık için 08:30, Çalış için 09:00, Likya Liberty Hotel için 08:00, Letoonia Clup Hotel için 08:30, Hillside Beach Clup Hotel için 08:30 ve Majesty Tuana Clup Hotel için 09:15 saatlerinde kalkan buluşma noktalarına giden servislerimizden faydalanabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız, fotoğraf, hediyelik eşya ve Saklıkent giriş ücreti için yanınızda nakit para bulundurmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Rehberlik Hizmeti
  • Ulaşım
  • Sigorta
  • Ulaşım
  • Açık Büfe
  • Öğle Yemeği