Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu

(0)
kişi başı 120TL
  • Tekne Turları

Hemen Satın Al


Açıklama

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu

Fethiye ölüdeniz tekne turu denildiğinde firmamız olarak kaliteden ve yüksek hizmet kalitemizden dolayı ilk biz akıllara geliriz. Bunca senelik tecrübemiz ve hizmet aşkımız sonucunda elde ettiğimiz hizmet kalitemiz bugüne kadar birçok insanı muhteşem bir tatil geçirme şansına kavuşturdu. Ölüdeniz tekne turumuzda misafirlerimizi bazı yerlerde deniz suyuyla buluşmaları için teknemizde yer alan su kaydırağından aşağısında yer alan mavi dünyada eğlenceli dakikalar geçirmeleri için molalar veriyoruz. Bu nedenle Fethiye tekne turu etkinliklerimizden olan Ölüdeniz tekne turu etkinliklerimize katılırken yanınızda denize girebilecek şekilde kıyafet ve eşya bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle yedek kıyafet, güneş gözlüğü ve güneş kremi tercihleriniz arasında olmalıdır. Ücret dahilinde otel transferine varıncaya kadar birçok hizmeti satın alacak 10.00-17.30 saatleri arasında hayatınızda yaşayacağınız sayılı günlerden birini geçireceksiniz. Fethiye ölüdeniz turumuzda sizlere 4 adet durakta eşsiz anlar yaşatacağız bu duraklar

Kelebekler Vadisi

Bu durağımızda siz değerli müşterilerimiz için 1 saat süren eşsiz bir mola vermekteyiz. Bu molamızda dilerseniz 30 dakikalık bir yürüyüşle 6 lira giriş ücreti vererek doğal bir harika olan şelaleyi görebilir veya kusursuz denizlere girerek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Mavi Mağara

Fethiye tekne turu çeşitlerimizin en iyisi olan Fethiye Ölüdeniz tekne turumuzda sizlere mavi mağara harikasını da sergiliyoruz. Tekne ile arasında yaklaşma sonrasında kalan 25 dakikalık yüzme mesafesini yüzerek ada sahiline çıkabilir, burada yürüyüş yapabilir veya denizde çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz.

Soğuk Su Koyu

Bu koyda bulunan suyun sıcaklığı daha önce içtiğiniz ve girdiğiniz suların sıcaklıklarından çok daha düşük. Girdiğiniz anda vücudunuzu saran soğukluk bazı halk hikâyelerine göre içerisinde kaldığınız süre boyunca sizin ömrünüzü uzatıyormuş. Kim bilir belki suyun soğukluğuna dayanarak ölümsüz olabilirsiniz.

Deve Plajı

Fethiye tekne turu aktivitelerimizin en uğrak yeri olan Deve plajı üzerinde bulunan kayaların deve figürlerine benzetilmesiyle deve plajı adını almıştır. Son durağımız olarak uğradığımız Ölüdeniz tekne turu bu plajdan sonra otellerinize yapılacak ulaşım hizmetiyle sonlanmaktadır.

Kimler Katılamaz ?

Herkes katılabilir

Alınma Noktaları

 

SERVİS SAATLERİMİZ: Hisarönü/Ovacık için 10:00, Fethiye için 09:15, Çalış için 09:00 saatlerinde hareket etmektedir. Turumuz sonunda 17:50 civarında tüm müşterilerimiz otellerine ulaşmış olacaklardır. Ölüdeniz tekne turu hizmetimi esnasında kullandığımız transfer araçları lüks araçlardır.

Dahil Olanlar

  • sigortanız
  • tekne
  • rehberlik hizmeti
  • ulaşım
  • öğle yemeği
  • otel transfer hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan

Tur boyunca çekilen fotoğraf ve videolar  içecekler. Ve özel harcamalar.  Fotoğraf kaydı ve içecekler ham ücrete dâhil değildirler.

 

 


Call Now Button