26,99$

Ölüdeniz Koylar Tekne Turu

Turlar

Fethiye ölüdeniz tekne turu denildiğinde firmamız olarak kaliteden ve yüksek hizmet kalitemizden dolayı ilk biz akıllara geliriz. Bunca senelik tecrübemiz ve hizmet aşkımız sonucunda elde ettiğimiz hizmet kalitemiz bugüne kadar birçok insanı muhteşem bir tatil geçirme şansına kavuşturdu. Ölüdeniz tekne turumuzda misafirlerimizi bazı yerlerde deniz suyuyla buluşmaları için teknemizde yer alan su kaydırağından aşağısında yer alan mavi dünyada eğlenceli dakikalar geçirmeleri için molalar veriyoruz. Bu nedenle Fethiye tekne turu etkinliklerimizden olan Ölüdeniz tekne turu etkinliklerimize katılırken yanınızda denize girebilecek şekilde kıyafet ve eşya bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle yedek kıyafet, güneş gözlüğü ve güneş kremi tercihleriniz arasında olmalıdır. Ücret dahilinde otel transferine varıncaya kadar birçok hizmeti satın alacak 10.00-17.30 saatleri arasında hayatınızda yaşayacağınız sayılı günlerden birini geçireceksiniz. Fethiye ölüdeniz turumuzda sizlere 4 adet durakta eşsiz anlar yaşatacağız bu duraklar

- +

Description

Kelebekler Vadisi

Bu durağımızda siz değerli müşterilerimiz için 1 saat süren eşsiz bir mola vermekteyiz. Bu molamızda dilerseniz 30 dakikalık bir yürüyüşle 6 lira giriş ücreti vererek doğal bir harika olan şelaleyi görebilir veya kusursuz denizlere girerek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Akvaryum Koyu

Mavinin binbir tonunu rahatlıkla görebileceğiniz koy, tam bir akvaryumu andırmaktadır. Dalış yapmak isteyenler için de sıklıkla tercih edilen bir koydur. Ölüdeniz Koylar Turu arasında sonraki durak ise,

Soğuk Su Koyu

Bu koyda bulunan suyun sıcaklığı daha önce içtiğiniz ve girdiğiniz suların sıcaklıklarından çok daha düşük. Girdiğiniz anda vücudunuzu saran soğukluk bazı halk hikâyelerine göre içerisinde kaldığınız süre boyunca sizin ömrünüzü uzatıyormuş. Kim bilir belki suyun soğukluğuna dayanarak ölümsüz olabilirsiniz.

ST. Nicolas Adası

Adanın zirvesinde bulunan kiliseden adını alan bölge, tarihe meraklı olanların da mutlaka görmesi gereken yerler içerisindedir. Ölüdeniz Tekne Turu muza dahil edilen ST. Nicolas Adasına ulaşım karayolu ile zor olsa da deniz yolu ile ulaşım daha rahattır.Tur esnasında öğle yemeği de verilmektedir. Öğle yemeği, misafirlerimiz diledikleri lezzetleri rahatlıkla tadabilsin diye zengin bir açık büfeden oluşmaktadır. 6 duraktan oluşan rotada her durakta yaklaşık olarak bir saatlik bir zaman harcanmaktadır. Ölüdeniz’in Koyları nı Ölüdeniz Tekne Turu ile Keşfedin Tekne Turu na dahil edilen bir diğer rota durağı ise.

Deve Plajı

Fethiye tekne turu aktivitelerimizin en uğrak yeri olan Deve plajı üzerinde bulunan kayaların deve figürlerine benzetilmesiyle deve plajı adını almıştır. Son durağımız olarak uğradığımız Ölüdeniz tekne turu bu plajdan sonra otellerinize yapılacak ulaşım hizmetiyle sonlanmaktadır.

 

Kimler Katılamaz ?

Herkes katılabilir

Alınma Noktaları

 

SERVİS SAATLERİMİZ: Hisarönü/Ovacık için 10:00, Fethiye için 09:15, Çalış için 09:00 saatlerinde hareket etmektedir. Turumuz sonunda 17:50 civarında tüm müşterilerimiz otellerine ulaşmış olacaklardır. Ölüdeniz tekne turu hizmetimi esnasında kullandığımız transfer araçları lüks araçlardır.

Dahil Olanlar

  • sigortanız
  • tekne
  • rehberlik hizmeti
  • ulaşım
  • öğle yemeği
  • otel transfer hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan

Tur boyunca çekilen fotoğraf ve videolar  içecekler. Ve özel harcamalar.  Fotoğraf kaydı ve içecekler ham ücrete dâhil değildirler.