50$

Fethiye Rafting

Turlar

Fethiye rafting etkinliklerin eğlence garantisini vererek hemen kendinizi bu derin heyecana hazırlamanızı öneriyoruz. Renklerin ve doğanın arasında akan çılgın su üzerinde dengede kalma çabası verirken büyük kahkahalar ve ekip çalışması ruhuna doyacaksınız. Kalıcı bir anı olarak tatil repertuarınız arasında yer alacak bu 45 dakika size çok güzel şeyler katacak. Fethiye rafting etkinliklerine katılmak için ilk olarak sitemizin Rafting bölümünü ziyaret ederek direkt olarak satın alabilirsiniz. Burada Fethiye rafting aktiviteleri için ödeyeceğiniz ücreti vs. konuştuktan sonra hazır olmanız gereken randevu gününüze kadar heyecanla bekleyin. Ücretler genellikle verilen hizmete ve ekstra dâhillerine göre 150-200 lira arasında değişmektedir. Ancak böylesi bir etkinliğe giderken yanınıza nakit para, havlu, yedek kıyafet ve ayakkabı almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede olası durumlarda hazırlıklı olarak tatilinizin iyi bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

- +

Description

Rafting İle Çılgın Suya Karşı Savaşın

Fethiye rafting yapılan yerler genellikle Gürlek köyü üzerinde yapılan kahvaltı sonrasında kara yoluyla gidilen Dalaman çayıdır. Bu çay başında usta öğreticiler tarafından verilecek kısa süreli bir eğitim sonrasında Fethiye rafting yapmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Bu eğitim sonrasında başlayan eğlence sırasında oldukça tecrübeli eğitmenler tarafından durmadan kontrol altında tutulacak oldukça güvenli bir şekilde suratınıza çarpan soğuk suyun zevkine varacaksınız. Fethiye rafting yapılan yerler oldukça temiz bir suya ve eşsiz bir doğaya sahip olmakla beraber amatör rafting tutkunları için gereken tüm şartları her mevsimde oluşturmaktadırlar. Burada sizler rafting yaparken ailenizden rafting yapmayıp sadece izlemek isteyenler buz gibi limonatalarını hamaklarda yudumlarken sizi çay üzerinde eğlenirken doğanın tüm tutkuları arasında izleyebilirler. Bazı acenteler bu turlar esnasında güzergâh üzerinde bulunan müzelere de ziyaret gerçekleştirmektedir. Bu ayrıcalıkları sakın kaçırmayın. Rafting eğlencesine dahil olmak için 14 yaşında büyük ve yüzme bilgisine sahip olmanız gerekli Bunların yanında ani bir şekilde reaksiyon gösteren astım, kal-damar hastalıklara sahip olmamanızda sizin için gerekli bir şarttır. Bunların yanında birçok acente 70 yaş üzeri sporcuyu turda götürmemektedir. Bu eğlenceyi sakın kaçırmayın!

Kimler Tura Katılamaz ?

  • 14 yaşından küçükler
  • Ani bir reaksiyon gösteren kişiler
  • hastalık derecesi panik atağı olan kişiler
  • astım
  • kalp-damar hastası kişiler

Alınma Noktaları

Oludeniz :07:15, Hisaronu : 07:50, Ovacık :07:50, Fethiye :08:00, Liberty Hotels Lykia :07:00, Calıs:08:15, Majesty Tuana Club Hotel :08:30, Letoonia Club Hotel: 07:45

Dahil Olanlar

  • Rehberlik Hizmeti
  • Ulaşım
  • Açık büfe
  • Kahvaltı ve öğle yemeği
  • Gereki tüm ekipmanlar