Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Fethiye yamaç paraşütü konusunda sunduğu uygun coğrafi özellikleri ve hava durumlarıyla tam olarak yamaç paraşütüne yönelik çalışmalara uygun olarak hizmet vermektedir. Yamaç paraşütü dünya üzerinde oldukça sevilerek yapılan bir spordur. Ancak bunu amatör olarak tek seferlik yapmanın yaşatacağı haz ve şehvet sizi kaybettiğiniz o hayat enerjisiyle tekrar buluşturabilir. Hızla koşarak tamamen hava ile dolan paraşüte ve pilota güvenerek kendinizi boşluğa bırakma eğlencesini zirvede yaşayın. Böylesi bir enerji dolu aktivite size çok iyi gelecektir. Fethiye uygun koşulları sayesinde oldukça uygun fiyatlara yamaç paraşütü yapma ve yaptırma imkânı sunuyor. Burada cebinize mevsimsel ortalamalarda 200 lira koyduğunuzda görüntüleriyle birlikte eşsiz bir yamaç paraşütü deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer 110 kilonun altındaysanız ve kalp-damar hastalığınız yoksa hemen fethiyeye gidin ve bu uygun fiyatlara yamaç paraşütü deneyimini tadın. Bu işi yapan insanlar arasında çok daha uygun fiyatlara seçenekler görebilirsiniz ancak bu tarz tekliflerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunun nedenini ise bir sonraki başlıkta anlatacağız.

Hizmet-Ücret İlişkisi ve Yamaç Paraşütü

Az önce de dediğimiz gibi Fethiye yamaç paraşütü fiyatları oldukça büyük farklar gösterebilir. Bu yazımızda kast ettiğimiz fiyatlar normalin çok altında olan fiyatlar. Tamam, oteliniz veya tur şirketiniz anlaşmıştır o nedenle kurumlardan uygun fiyatlara bu hizmeti satın alabilirsiniz. Ancak bu hizmetin 50-60 gibi oldukça düşük miktarlara verildiği noktalara dikkat etmek gerekir. Bakınız yamaç paraşütü pilotunuz ve kullanılan ekipmanlarınız kaliteli olmadığında sizi feci bir şekilde ölüme götürebilir. Bu aşırı uygun fiyatları sunanlar orada burada birkaç dakikada öğrenip düşüp sağını solunu kırdıktan sonra arkalarına müşteri alan insanlar. Keyfinizi hastane odalarında sonlandırmak istemiyorsanız alacağınız hizmetin karşılığında vereceğiniz fiyatı iyice sorgulayın. En önemlisi de arkasında yaklaşık 45 dakika serbest olarak uçacağınız pilotun sertifikasını kesinlikle kontrol edin. Fethiye yamaç paraşütü için ödeyeceğiniz ücret normal mevsiminde video kaydı ile birlikte ortalama 200 liraya denk gelir ancak bu uçuş süresine göre değişir. Tabi ücrete dâhil etme ve etmeme durumları da göz önünde bulundurulmalıdır. Bunu açıklayacak olursak sigortanın ve milli park ücretinin satış işlemlerinde fiyata dahi olup olmadığını sormayı unutmayın. Fethiye yamaç paraşütü için en uygun yer. Bu lezzetten sakın mahrum kalmayın.

Fotoğraf ve Video Sorunsalı!

Yamaç paraşütü Fethiye de birçok farklı kurum tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmetin içerisinde ekstra olarak ifade edilen görüntü alma imkânı genellikle müşteri ve satıcı arasında fiyat polemiğine yol açar. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu fiyat araştırması yapmaktır. Mevsimler arasında değişkenlik gösteren bu hizmetin fiyatı dediğimiz gibi bazı anlaşmalar ve kolaylıklar sayesinde daha uygun fiyatlara denk gelebiliyor. Yamaç paraşütü Fethiye için oldukça büyük bir yerli ve yabancı gelir kaynağı olarak belirtilebilir. Bizim tavsiyemiz güzel bir fiyat araştırması yaptıktan sonra video ve fotoğraf için satıcıyla ufaktan uzlaşma yoluna gitmeniz. Bu ekleme genelde 30-50 lira arasında ham fiyata eklenmektedir. Kalitenin ve akıcılığın özelliklerini aldıktan sonra da beğenmeyen müşteri rolüne bürünerek bu hizmeti oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Pazarlığa Açık Mıdır?

Her sektörde olduğu gibi yamaç paraşütünde de masada pazarlık yapma hakkına sahipsiniz. Ancak her şeyi sınırda bırakıyorsak bunun da sınırını bilmek gerekir. Sonuçta orada ciddi bir yükümlülük gerektiren hizmetleri genç arkadaşlar veriyorlar. Bu konuda aşırı ısrarcı olmanızı tavsiye etmiyoruz. Ancak dediğimiz gibi ufak miktarlara pazarlıkla yok etme yoluna gidebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın.

yorumlarınız değerli bizim için bir yorum yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.