Bursa Yamaç Paraşütü

Bursa ilimizden Fethiye yamaç paraşütü için bizleri tercih edenlerin sayısı günden güne artmaktadır. Bursa Yamaç Paraşütü için belki istediğinizi bölgenizde bulmak çok kolay olmayacaktır. Yamaç paraşütü denince ülkemizde ilk akla gelen yerlerden biri olan Fethiye için sizlere unutulmayacak anılarla dolu tutkulu bir organizasyon hazırladır. Sadece Bursa değil Türkiye’de her bölgeden doğa sporu severleri ağırlayan bölgemizde uzman eğitmenler ve son derece avantajlı etkiliklerle fark yaratan firmamız sizleri de beklemektedir.

Bursa Yamaç Paraşütü Eğitimi için Airborne

Fethiyede yamaç paraşütü

Bursa bölgemizde hem günübirlik aktiviteler için hemde profesyonel düzeyde Yamaç Paraşütü eğitimi almak isteyenleri uzun zamandır kabul etmekteyiz. Kadrolarımızda en yüksek tecrübe ve deneyime sahip eğitmenler ile size en güvenilir Yamaç paraşütü eğitimi Airborne farkı ile sunulmaktadır. Bursa Yamaç Paraşütü için yılın belirli dönemlerinde katılabileceğiniz etkinliklerimiz sitemiz üzerinden sürekli yayınlanmakta ve duyurulmaktadır. Farklı yaş gruplarına hitap eden birden fazla programımızla herkese hitap edebilmekteyiz. Hem tatil yaparak hemde farklı bir tutukuyu beraber yaşayabileceğiniz bu doğa sporunda geçirdiğiniz her dakika unutulmaz anılara sahip olacaktır.

Bursa Yamaç Paraşütü Katılımcıları

Bursa doğa sporu severleri için her sezon kapıları olan etkinliğimiz de ister yolcu olarak yamaç paraşütü zevkini yaşayabilir yada pilot olarak eğitim sürecine dahil olabilirsiniz. Katılımlarda Kalp ve Damar hastalığı bulunmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği organizasyonumuzda ayrıca aşırı heyecan ve aksiyon dolu bu sporda ruhani rahatsızlıkları olanlarında, heyecanda büyük tepki gösterenlerinde katılımında sorunlar olmaktadır. Sanılanın aksiye yamaç paraşütü fiyatları çok yüksek değil aksine herkesin rahatlıkla katılım gösterebileceği ekonomik fiyatlarla sağlanmaktadır.

Fethiye Yamaç Paraşütü

 

5 yorum

 1. avatar
  Posted by Evren| 21 Kasım 2017 |Cevapla

  Yamaç paraşütü yapmayı çok seviyorum.Özellikle yazın yapmak daha güzel oluyor.

 2. avatar
  Posted by aysen| 21 Kasım 2017 |Cevapla

  bursada yamac para sutu yapıldığını bilmiyordum ben daha cok kayalık yerlerde dusunmustum. bu konuya merakım var oğrenmek istiyorum

 3. avatar
  Posted by eray| 25 Kasım 2017 |Cevapla

  Bursa Adı üzerinde Yeşil Bursa inanılmaz güzel tabiatı ile ön plana çıkıyorken bu güzelliği kuşbakışı seyretmek kulağa hoş geliyor

 4. avatar
  Posted by Önder| 6 Aralık 2017 |Cevapla

  Bursa doğa sporu severleri için her sezon kapıları olan etkinliğimiz de ister yolcu olarak yamaç paraşütü zevkini yaşayabilir yada pilot olarak eğitim sürecine dahil olabilirsiniz.
  Bu güzel bir avantaj ben yamaç paraşütü yapmayı çok seviyorum düşüneceğim.

 5. avatar
  Posted by Selim| 6 Aralık 2017 |Cevapla

  Yamaç paraşütü yapmak çok güzel.Nisan ayında yapmayı düşünüyorum.En yakın zamanda para biriktirip yapmayı düşünüyorum.

Bir Yorum Yazın.

yorumlarınız değerli bizim için bir yorum yapın.