Burdur Yamaç paraşütü

Burdur ilimizden Fethiye yamaç paraşütü için bizleri tercih edenlerin sayısı günden güne artmaktadır. Burdur Yamaç Paraşütü için belki istediğinizi bölgenizde bulmak çok kolay olmayacaktır. Yamaç paraşütü denince ülkemizde ilk akla gelen yerlerden biri olan Fethiye için sizlere unutulmayacak anılarla dolu tutkulu bir organizasyon hazırladır. Sadece Burdur değil Türkiye’de her bölgeden doğa sporu severleri ağırlayan bölgemizde uzman eğitmenler ve son derece avantajlı etkiliklerle fark yaratan firmamız sizleri de beklemektedir.

Burdur Yamaç Paraşütü Eğitimi için Airborne

Fethiyede yamaç paraşütü

Burdur bölgemizde hem günübirlik aktiviteler için hemde profesyonel düzeyde Yamaç Paraşütü eğitimi almak isteyenleri uzun zamandır kabul etmekteyiz. Kadrolarımızda en yüksek tecrübe ve deneyime sahip eğitmenler ile size en güvenilir Yamaç paraşütü eğitimi Airborne farkı ile sunulmaktadır. Burdur Yamaç Paraşütü için yılın belirli dönemlerinde katılabileceğiniz etkinliklerimiz sitemiz üzerinden sürekli yayınlanmakta ve duyurulmaktadır. Farklı yaş gruplarına hitap eden birden fazla programımızla herkese hitap edebilmekteyiz. Hem tatil yaparak hemde farklı bir tutukuyu beraber yaşayabileceğiniz bu doğa sporunda geçirdiğiniz her dakika unutulmaz anılara sahip olacaktır.

Burdur Yamaç Paraşütü Katılımcıları

Burdur doğa sporu severleri için her sezon kapıları olan etkinliğimiz de ister yolcu olarak yamaç paraşütü zevkini yaşayabilir yada pilot olarak eğitim sürecine dahil olabilirsiniz. Katılımlarda Kalp ve Damar hastalığı bulunmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği organizasyonumuzda ayrıca aşırı heyecan ve aksiyon dolu bu sporda ruhani rahatsızlıkları olanlarında, heyecanda büyük tepki gösterenlerinde katılımında sorunlar olmaktadır. Sanılanın aksiye yamaç paraşütü fiyatları çok yüksek değil aksine herkesin rahatlıkla katılım gösterebileceği ekonomik fiyatlarla sağlanmaktadır.

Fethiye Yamaç Paraşütü

 

2 yorum

  1. avatar
    Posted by semih| 21 Kasım 2017 |Cevapla

    sizi bilmem ama ben bu yamaç paraşütü olayından oldum olası cok korktum. hic cesaret edemem. yuksekten korkuyorum

  2. avatar
    Posted by Önder| 24 Kasım 2017 |Cevapla

    Yamaç paraşütü yapmak çok istiyorum mart nisan aylarında yapmayı düşünüyorum biraz havalar sıcak oluyor çünkü.

Bir Yorum Yazın.

yorumlarınız değerli bizim için bir yorum yapın.