Bolu Yamaç Paraşütü

Bolu ilimizden Fethiye yamaç paraşütü için bizleri tercih edenlerin sayısı günden güne artmaktadır. Bolu Yamaç Paraşütü için belki istediğinizi bölgenizde bulmak çok kolay olmayacaktır. Yamaç paraşütü denince ülkemizde ilk akla gelen yerlerden biri olan Fethiye için sizlere unutulmayacak anılarla dolu tutkulu bir organizasyon hazırladır. Sadece Bolu değil Türkiye’de her bölgeden doğa sporu severleri ağırlayan bölgemizde uzman eğitmenler ve son derece avantajlı etkiliklerle fark yaratan firmamız sizleri de beklemektedir.

Bolu Yamaç Paraşütü Eğitimi için Airborne

Fethiyede yamaç paraşütü

Bolu bölgemizde hem günübirlik aktiviteler için hemde profesyonel düzeyde Yamaç Paraşütü eğitimi almak isteyenleri uzun zamandır kabul etmekteyiz. Kadrolarımızda en yüksek tecrübe ve deneyime sahip eğitmenler ile size en güvenilir Yamaç paraşütü eğitimi Airborne farkı ile sunulmaktadır. Bolu Yamaç Paraşütü için yılın belirli dönemlerinde katılabileceğiniz etkinliklerimiz sitemiz üzerinden sürekli yayınlanmakta ve duyurulmaktadır. Farklı yaş gruplarına hitap eden birden fazla programımızla herkese hitap edebilmekteyiz. Hem tatil yaparak hemde farklı bir tutukuyu beraber yaşayabileceğiniz bu doğa sporunda geçirdiğiniz her dakika unutulmaz anılara sahip olacaktır.

Bolu Yamaç Paraşütü Katılımcıları

Bolu doğa sporu severleri için her sezon kapıları olan etkinliğimiz de ister yolcu olarak yamaç paraşütü zevkini yaşayabilir yada pilot olarak eğitim sürecine dahil olabilirsiniz. Katılımlarda Kalp ve Damar hastalığı bulunmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği organizasyonumuzda ayrıca aşırı heyecan ve aksiyon dolu bu sporda ruhani rahatsızlıkları olanlarında, heyecanda büyük tepki gösterenlerinde katılımında sorunlar olmaktadır. Sanılanın aksiye yamaç paraşütü fiyatları çok yüksek değil aksine herkesin rahatlıkla katılım gösterebileceği ekonomik fiyatlarla sağlanmaktadır.

Fethiye Yamaç Paraşütü

 

2 yorum

  1. avatar
    Posted by utku| 24 Kasım 2017 |Cevapla

    Bolu’nun havası biraz ters olduğundan, normalde tatil yörelerinde yamaç paraşütü yapıp keyif alanlara bir de burada yapmalarını tavsiye ederim

  2. avatar
    Posted by aslı ertürk| 30 Aralık 2017 |Cevapla

    bolu yamaç paraşütü açısından bence en uygun bölgelerden biri denemekte fayda var.

Bir Yorum Yazın.

yorumlarınız değerli bizim için bir yorum yapın.