Fethiye Yamaç Paraşütü

Söz konusu Yamaç Paraşütü olduğunda, akıllara ilk olarak Fethiye Yamaç Paraşütü gelmektedir. Bu konuda Fethiye’nin önde gelen yerlerinden birisi olan Babadağ, sizler için enfes bir imkan sunan; harika bir doğa harikasıdır. Babadağ’ın bu kadar meşhur olmasının bir diğer nedeni de, bu spor için en iyi atlayış noktasını sunuyor olmasıdır. Bunların yanı sıra pek çok aktivitede bulunabileceğiniz Fethiye, hem manzarası hem sunduğu imkanlar dahilinde; heyecan dolu bir turizm noktasıdır. Elbette burada bir diğer ayrıntıdan daha bahsetmeliyiz. Bu sporu daha önce hiç yapmamış ve denememiş olabilirsiniz. Fakat bu firmamız organizasyonuna ve etkinliğine katılamayacağınız anlamına mı gelir? Eğer böyle düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Sizlere eşlik edecek olan profesyonel pilotlar dahilinde, sizde eğlencenin doruğuna çıkabilirsiniz. Üstelik bilmeniz gereken bütün bilgi talimatları sizlere anlatılacak olup, ihtiyacınız olan bütün ekipmanlar da tarafımızdan karşılanacaktır. Peki bu kadar mı? Bitmedi…

Fethiye de Yamaç Paraşütü yapmak isteyenlere bir çok farklı ayrıcalık sunan organizasyon firmamızla unutulmayan en güzel anılar sizleri beklemektedir.

Neden Fethiye daha çok tercih edilmektedir?

Fethiye Yamaç Paraşütü Paragliding

Sitemizde de yayınladığımız gibi ülkemiz genelinde sayısız adrenalin tutukunu Fethiye Yamaç Paraşütü için bölgeye akın etmektedir. Bütün coğrafyamızdaki bölgelerimizden konularımızı her sezon organizasyonlarımızda ağırlamaktayız. Sadece ülkemizden değil dünyanın farklı ülkelerinden de katılımcılar yıllardır bizimle beraber ilk deneyimlerini paylaşmaktadır. Bir çok tercih sebebi vardır Fethiyenin, doğa güzelliği, uygun hava şartları, kaliteli organizasyonlar ve uygun fiyatları bunlar arasında sıralayabiliriz. Bir kere bizimle uçma deneyimini yaşayanlar sonraki yıllarda da tekrar organizasyon için bizleri güvenle tercih etmektedir. Hem çok güzel bir tatil dönemi hemde unutulmayacak anılarla hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Yamaç Paraşütünde Tecrübe, Deneyim ve Güven

Ülke genelinde bir kaç farklı yerde organize edilen paraşütle atlama için bir çoğunuzun güvenlik kaygıları olabilmektedir. Ancak uzun yıllardır sayısız kişi tarafından denenen bu sporda kaza oranı oldukça azdır ve uçuş sayısına bakıldığında neredeyse yok denecek kadardır. Tabiki bundaki etken verilen eğitim kalitesi, firmaların altyapısı, eğitmen kadroları ve ekipmanları oldukça önemli yer tutmaktadır. Fethiye yamaç paraşütü tercihlerinizde de belirli kriterleri gözden geçimenizde fayda vardır.  Sizlere bir organizasyonun güven verebilmesi için acele etmeden detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Fethiye’de kaç yıldır bu hizmeti verdiği, bünyesinde bulunan eğitimcilerin geçmişi ve kariyerleri, kullandığını ekipman ve teçhizatlar ve bu sporu organizasyon ile yapan kişilerin yorumları sizlere iyi bir analiz fırsatı verecektir.

Fethiyede yamaç paraşütü

Fethiye Yamaç Paraşütü il Anılarınızı kaydedin

Anılarınız siz havada süzülürken, sizinle birlikte uçup gitmesin dedik ve harika bir imkanı daha sizlerle buluşturduk. Yanınızda bulunan profesyonel pilotumuz, sizler için uçuş boyunca video kayıtta bulunup; anı fotoğraflayacaktır. Yamaç paraşütü süresinin bitmesinin ardından ise yani iniş yaptığınız zaman, dileğiniz doğrultusunda video ve fotoğrafları da alabilirsiniz. Ek olarak, iniş ve kalkışlardan korkmakta olan maceraseverler için belirtmeliyiz ki; pilotlarımız sizleri hiç de korkutucu olmayan bir kalkışla havalandırıp aynı hafiflikte inişinizi gerçekleştirecektir. Eğer sizlerde Fethiye Yamaç Paraşütü aktivitesine katılmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçip bu harika etkinlik için yerinizi ayırtın.

 

KaydetKaydet

5 yorum

 1. avatar
  Posted by Yeliz| 18 Kasım 2017 |Cevapla

  Ben camdan asagiya bakamiyorum bu adamlar bulutlarin ustundne atliyir

 2. avatar
  Posted by mert| 24 Kasım 2017 |Cevapla

  fethiyenin harika manzarasını yukardan gormekte tab ayrı bir güzelliktir. heyecanı macerasıda extra cabası

 3. avatar
  Posted by Ballı Soprano| 1 Aralık 2017 |Cevapla

  Yükseklik korkusu olanlar için kabus gibi ama yapana helal olsun çok zor 🙂

 4. avatar
  Posted by ayşe| 2 Aralık 2017 |Cevapla

  fethiye ve paraşüt ikilisi süper herkesin tatması görmesi gereken yerler fethiyeyi tepeden izlemek harika bir hissiyet

 5. avatar
  Posted by semra| 3 Aralık 2017 |Cevapla

  yamaç parasutu cok heyecanlı. iki kez yaptım inene kadar kalbiniz heyecandan duracakmıs gibi oluyor ama inince de tekrar yapmak istiyorsunuz

Bir Yorum Yazın.

yorumlarınız değerli bizim için bir yorum yapın.